Współpraca

Jak wygląda zamówienie u nas mebli czy zabudowy?

Bardzo często zaczyna się to od wstępnej wyceny przesłanych przez Państwa projektów czy chociażby szkiców mebla. Po jej zaakceptowaniu umawiamy się w dogodnym dla Państwa terminie na pomiar.

Na pomiarze ustalamy szczegóły, mierzymy pomieszczenie, i wraz z Państwem wybieramy materiały i kolory. Dzięki temu będziemy mogli przygotować konkretną cenę oraz projekt. Na tym etapie projekt jest tylko do wglądu.

 

Gdy już projekt zostanie zaakceptowany przez Państwa przystępujemy do podpisania umowy. Umowa będzie zawierać specyfikację materiałową zamówienia, czyli spis wszystkich materiałów oraz akcesoriów użytych do wykonania zlecenia oraz projekt.

W umowie będzie również wpisany koszt wykonania zlecenia, wielkość zadatku lub zadatków, termin rozpoczęcia montażu oraz jak długo zajmie montaż. Do tego parę innych ważnych kwestii.

Wielkość zadatku to 45% wartości zlecenia i w zależności od jego wielkości jest jeden zadatek lub dwa. Przy mniejszych zleceniach pobieramy jeden zadatek w momencie podpisania umowy, a pozostałą kwotę po zakończeniu prac. Przy dużych zleceniach będą dwa zadatki. Pierwszy przy podpisaniu umowy (45%), drugi w momencie dostarczenia mebli (45%), a pozostała kwota po zakończeniu prac.

Pierwszy zadatek przyjmujemy w formie wpłaty na konto firmowe podane na umowie.

Termin realizacji zależy od wybranych przez Państwa materiałów, stopnia skomplikowania projektu oraz wielkości zlecenia, a także od ilości już przyjętych przez nas wcześniej zamówień. Generalnie dla każdego zlecenia termin ustalamy indywidualnie.

Termin wykonania zlecenia biegnie od dnia wpływu zadatku na nasze konto firmowe.

Na kilka dni przed montażem kontaktujemy się z Państwem celem ustalenia daty montażu, tak żebyście Państwo mogli zorganizować sobie bez problemu czas. Montaż oczywiście zaczyna się od wniesienia gotowych mebli bądź elementów służących do ich złożenia, nie każdą rzecz da się do Państwa wnieść w całości. Meble bądź ich elementy są zawsze zabezpieczone tak, żeby nic się nie uszkodziło podczas transportu czy wnoszenia. Staramy się również zabezpieczyć Państwa podłogę przed montażem.

Po zakończeniu montażu sprzątamy po sobie bo nie lubimy zostawiać bałaganu 🙂

Po zakończeniu prac następuje jej odbiór i jeśli jest wszystko tak jak Państwo oczekiwaliście to pozostaje już tylko rozliczenie się i przekazanie Państwu paragonu lub faktury.